Telefon: +420 731 288 218

Email: lada.hadinec@centrum.cz

Penzion U Hada

Penzion U Hada

Je situován na polosamotě v blízkosti lesa. Ideální místo pro milovníky cyklistiky, horolezectví, pěší turistiky a trávení rodinných dovolených.

Penzion U Hada

Penzion U Hada

Je situován na polosamotě v blízkosti lesa. Ideální místo pro milovníky cyklistiky, horolezectví, pěší turistiky a trávení rodinných dovolených.

Tři samostatné apartmány

Penzion U Hada nabízí tři samostatné apartmány s vlastním vchodem, společenskou místností a plně vybavenou kuchyňkou.

Vybavení penzionu

Zábava a hry

stolní tenis, petanque, badminton, šipky, kuželky

Prostory

zastřešený krb, volejbalové hřiště, parkoviště pro auta

Pro děti

pískoviště, fotbalové branky, velká houpačka

Proč se ubytovat u nás

Cyklistika

Lokalita nabízí mnoho výzev pro zajímavé výlety.

Horolezectví

Penzion je pouhých 6 km od vstupu do skal.

Turistika

V okolí je spousta možností na zajímavé výlety.

Lyžování

Ideální podmínky pro běžecké i sjezdové lyžování.

Ohlasy návštěvníků

Velmi milí majitele, kteří vycházeli ve všem vstříc. Připadali jsme se jako doma. Byli jsme naprosto spokojeni a velmi rádi se vrátíme!

Jan Hájek

2021

Škoda, že jsme se nemohli zdržet déle. Bude-li možnost, určitě se sem vrátíme. Pobyt zde můžeme jen doporučit.

Renata Štěrbová

2022

Pěkný penzion umístěný na klidném a zelení svěžím místě na konci vesnice u lesa. Ubytování je čisté, útulné, příjemné, k dispozici jsme měli vše, co jsme potřebovali.

Helena Kohoutová

2022

Ráno i večer jsme si užívali posezení na zahradě s výhledem na louky a les, toho jsme se stále nemohli nabažit. Majitelé jsou velmi milí, přátelští a vstřícní.

Miroslava Vališková

2022

Ubytování na velmi krásném a klidném místě. V okolí spousta možností na výlety, přímo z vesnice jezdí vlak do Adršpachu a Teplic nad Metují.

Iva Nogolová

2022

Krásné ubytování v ještě krásnějším prostředí. Velmi milí majitelé. Určitě se sem budeme rádi vracet.

Pavlína Loukotová

2022

Samotné Ubytování velmi hezké a čisté. Velká zahrada k dispozici, bazén, houpačka, malé fotbalové hřiště. Vše udržované, opečovávané.

Petr Dobeš

2022

Pobyt v penzionu můžeme jen doporučit. Okolí penzionu je klidné a moc pěkné, pokoje jsou útulné a čisté. Majitelé jsou velmi příjemní a milí, snaží se hostům jejich pobyt jen a jen zpříjemnit a vyhovět. Jsou moc vstřícní a fajn! Vše skvělé, moc doporučujeme. Ubytování i služby na jedničku!

Zdenka Slaisová

2022

Vřele doporučuji krásné místo čisté pokoje krásné pro děti ideální rádi se sem vrátíme.

Karolína Zavřelová

2023

Apartmán 1+KK má všechno, co na dovolené potřebujete. WC a sprchu, zapnutou ledničku, vybavenou kuchyňskou linku, stůl a židle, pohodlnou sedačku a postele s kvalitní matrací. Spalo se nám opravdu výborně, i když první noc jsme zapomněli zatáhnout rolety ve střešních oknech. Pobyt jsme měli se snídaní.

Kateřina Vymazalová

2023

Jídlo bylo čerstvé a každý den nás čekalo překvapení v podobě domácího moučníku. Venkovní posezení bylo perfektně upravené a bonus je velká houpačka. Jako výlet doporučujeme cestu z Chvalče do Adršpachu vlakem, který téměř projíždí polovinou skalního města. U Hada jsme se cítili opravdu dobře.

Kateřina Vymazalová

2023

Maximální spokojenost s ubytováním. Majitelé velice vstřícní a milí, pokoj krásný, vybavený a čistý. Snídaně bohaté s domácími pokrmy, čerstvým pečivem... Vše za skvělou cenu v dané lokalitě. Doporučujeme.

Ondřej Zerza

2023

Pobyt v penzionu jsme si moc užili :) Skvělá lokalita, útulné ubytování, výborné snídaně a moc hodní majitelé :)

Klára Furmanová

2023

Ubytování a majitelé velmi příjemní. Všude čisto. Doporučuji.

Tomáš Povolný

2023

Veľmi sa mi páčilo prostredie, malá dedinka pri lesoch, rybníku. Apartmán je pekne zariadený, vkusne a účelne. Pán a pani domáca boli veľmi ochotní a ústretoví. Poradili nám, kam sa dá ísť na výlety a turistiku, lebo sme tam boli prvý krát.

Janka

2023

Vše bylo v naprostém pořádku. Apartmán byl čistý, perfektně vybavený, dostatečně prostorný a postele byly pohodlné ;-). Pobyt jsme absolvovaly s malými dětmi (4, 2 a necelý rok), pro nejmenšího byla připravena postýlka. Děti se mohly vyřádit na krásné a upravené zahradě a rovněž při nepřízni počasí ve společné herně. Penzion je na klidném místě, v přírodě, v okolí je mnoho vyžití jak sportovního, tak kulturního a turistického. Ideální jak pro rodiny s dětmi, tak i pro páry. Majitelé jsou velmi přátelští a nic pro ně nebyl problém, za což moc děkujeme. Určitě se sem budeme rádi vracet i v dalších letech.

Veronika

2023

Pobyt zde byl naprosto skvělý. Při příjezdu na nás majitelé již čekali, byli nadšení z našich dětí. Hned nám ukázali ubytování, vysvětlili vše kolem, ukázali i okolí, doporučili nám místa na výlety či procházky s kočárkem, nebo kde se najíst. Pro synka nám dali nějaké pečivo pro zvířátka, která jsou v okolí. Srdečnější lidi jsme dlouho nikde nepotkali. Jediné, čeho lituji je, že jsme byli pouze na víkend. Rádi se sem vrátíme.

Evča

2023

Velmi milí majitelé, útulné ubytování, venku kuželky, hřiště atd. Bezva výchozí bod pro cyklovýlety. Doporučujeme.

Jitka

2023

Penzionu panuje příjemná a vstřícná atmosféra díky majitelům. Je umístěn v klidném a pěkném prostředí s velkou zahradou, kterou jsme však nestihli využít díky mnoha lákavým výletům v okolí. Velice jsme rovněž byli spokojeni s ubytováním, apartmán je pohodlně a funkčně zařízen. Rádi se opět vrátíme.

Petr

2024

Kontakty

Penzion U Hada
Chvaleč 108, 542 11 Chvaleč

Telefon: +420 731 288 218
Email: lada.hadinec@centrum.cz

Sorry, this website uses features that your browser doesn’t support. Upgrade to a newer version of Firefox, Chrome, Safari, or Edge and you’ll be all set.